Öğrencilerimizin okullarında mutlu olmalarından, bedensel ve duygusal açıdan güzel yetişmelerinden, yabancı dil öğrenmelerinden, teknolojiyi iyi ve doğru kullanabilmelerine kadar tüm detayları ile "Tam Eğitim ve Öğretim Modeli" ile eğitim konusunda ufuk açan başarılar elde edeceğiz.

Franchise Başvurusu

FRANCHISE BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Eğitime gönül vermiş yönetim ve öğretim kadromuz ile yüklendiğimiz büyük sorumluluğun bilinci ile daha iyiyi hedefleyerek her yıl yeni kampüslerimiz ve kurslarımız ile eğitim ve öğretime başlıyoruz.

Kuruluş amacı “eğitim” olan kurumlarımızda öğrencimizi yalnızca akademik alanda değil, hayatta da başarılı bireyler olmaları için bütün çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Öğrencilerimizin kullanacakları derslikleri, kütüphaneleri, atölyeleri, çalışma salonlarını, laboratuvarları ve yaşam alanlarını titizlik ile tasarladık.

Öğrencilerimizin kurumlarında mutlu olmalarından, bedensel ve duygusal açıdan güzel yetişmelerinden, akademik gelişimlerinden, teknolojiyi iyi ve doğru kullanabilmelerine kadar tüm detayları ile ‘‘Tam Eğitim ve Öğretim Modeli’’ ile eğitim konusunda ufuk açan başarılar elde ediyoruz.

Kent Eğitim Kurumları güçlü ders desteği, özel sınıfları, sayısız test ve deneme sınavları, öğrenme stillerine uygun öğretim, koçluk sistemi, öğretmen ve veli eğitimleri, akademik gelişim raporları ve rehberlik servisi ile tam donanımlı bir şekilde hazırladığı nesillere başarı dolu bir gelecek sunar.

Bütün alanları en ince ayrıntısına kadar şekillendiren markamızın başarısının sırrı üretmek, çalışmak ve denetlemektir.Kent Eğitim Yayınları ile ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerin başarı hikâyesinde yer almamızın temelinde bu ilkelerimiz bulunmaktadır.

Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan kurumumuzda “Her Şey Çocuklarımızın Yarınları İçin” diyerek bugünün çocuklarının yarınlarını aydınlatmaya devam ediyoruz.

Siz değerli kurumlarımızla yerelde kuracağımız Kent Eğitim Yatırım Ortaklığı modelimiz ileeğitimin her alanına ve ulus coğrafyasının her bölgesine yayılan kalitemizle ulusal eğitim başarısının öncüsü olmayı sürdüreceğiz.

Yıllarını eğitimle bütünleştirmiş, başarıyı her zaman daha iyi bir eğitime odaklamış ve Türkiye’de çağın eğitim yönetimi ve yatırımı adına büyük projelere imza atmak için Kent Eğitim Yatırım Ortaklığı Formunu doldurmanızı rica ederiz.

FRANCHISE BAŞVURU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN >>